untitled-1-copy

هم اکنون در بازار ایران تنوع بسیار زیادی در جوهر مورد استفاده برای دستگاه های چاپ بنر می باشد که معمولا این تفاوت بیشتر در مبحث قیمت مطرح است و هیچ توجهی به آسیب های ثانویه جوهر های غیر استاندارد که برای کاربر و دستگاه چاپ و محیط زیست دارا می باشد  ، نمی گردد .

مواد تشکیل دهنده جوهر شامل مواد ذیل می گردد :
سالونت که ماده اصلی تشکیل دهنده جوهر می باشد . ماده بعدی پيگمنت است بعد از سالونت سهم بسزایی در جوهر را شامل می شود . دو ماده بعدی به ترتیب بوتيرولاكتون و اكروليك اسيد پليمرز هستند که درصد های ناچیزی از جوهر را شامل می شوند .

اين تركيبات در تمام جوهرهاي موجود در بازار با كمي اختلاف يكسان مي باشد، آنچه موجب تفاوت در كيفيت جوهر ها مي باشد استفاده از مواد اوليه متفاوت كه بيشتر مربوط به پيگمنت مي باشد ، پس از پيگمنت مربوط به مواد افزودني كه باعث كاهش بوي سالونت مي شود.

جوهر این شرکت با برند ” سان فلاور ” در بازار عرضه می گردد این جوهرها از پیگمنت در ابعاد نانو تشکیل شده است که علاوه بر کیفیت چاپ بالاتر ، حداقل آسیب را به واسطه جلوگیری از هدگرفتگی به دستگاه چاپ وارد می نماید و همچنین مواد افزودنی این جوهر با فرمولاسیون خاص خود خطر کمتری برای سلامتی تنفسی و پوستی کاربر دارا می باشد .

از مهمترین عوامل تعیین قیمت جوهر ها در بازار می توان به ماندگاری در برابر نور خورشيد ، وضوح و كيفيت رنگ پس از چاپ ، ميزان بوي سالونت و آسیب رساندن به سلامتی کاربر اشاره نمود .

مجموعه کیمیا تبلیغ توصیه می کند که بیش از قیمت ملزومات مصرفی چاپخانه ی خود بفکر سلامتی خویش باشید .

ویژگی محصول : 

بدون هد و نازل گرفتگی

دارای کمترین بو ممکن در بین جوهر های موجود در بازار

فاقد مواد مضر برای سلامتی انسان

رنگ های براق و زنده

مشخصات فنی :

گالن های 5 لیتری

دارای 4 رنگ

برای انواع هد ها ، از قبیل : سیکو ، کونیکا ، زار ، اسپکترا